Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drag Race

2 posters

Go down

Drag Race Empty Drag Race

Postitamine  Taixxx Püh 21 Apr 2013, 06:43

See on keeruline värk. Rajad on erineva pikkusega ja nõuavad ilmselt erinevaid seadeid autodelt.
Oskused:

Drag Race 50px-IconSkillMod_Well_Oiled_Machine Well Oiled Machine - Kõige praktilisem, kuna suurendab ideaalse käiguvahetuse vahemikku.
Drag Race 50px-IconSkillMod_Takeoff Take Off - Teeb stardi veidi kiiremaks ja samuti tuleb kiiremini reageerida käiguvahetusel, mis võib maksma minna nitro ja teha kokkuvõttes aeglasemaks.
Drag Race 50px-IconSkillMod_Aero_Drag Aero Drag - Teoreetiliselt teeb autot Dragis kiiremaks (ei ole saanud katsetada)

Panen siia mõned omad kogemused kirja Rockport Turnpike-i rajal, kuna see paistab kõige populaarsem olevat.

Parima tulemuse olen saanud BMW M3 GTS-iga 10:86

Olen proovinud ka teisi masinaid.
Corvette Z06, Nissan GTR SpecV - Pole erilist lootust vaatamata suurele numbrile kiirenduse all.
Aston Martin DBS - kõige lihtsam ideaalselt sõita ja käike vahetada. Ajad sellele vaatamata ei konkureeri teiste masinatega.
Mustang BOSS '12 - Esimeste käikude vahetus on raske, aga isegi kui saada pihta pole mina Bemmist paremat aega saanud kuigi olen näinud Bossi 8 sekundi aegu sõitmas. Võimalik, et tegu on cheateritega.
Lexus LFA - pole paha aga Bemmist pole paremat aega saanud.
Lamborghini Murcielago LP640, Audi A1 - konkureerivad LFA-ga, stardivad veidi kiiremini.


Double Shifting
1. vaheta käik üles (perfect shift = nitro)
2. vaheta kiiresti kohe käik alla ja uuesti üles - uus perfect shift ja uus nitro.


Viimati muutis seda Taixxx (Esm 22 Apr 2013, 02:51). Kokku muudetud 2 korda
Taixxx
Taixxx
Moderaator

Juhi nimi Taixxx
Juhi level 60
Postituste arv : 7
Tänatud : 1
Liitus : 20/04/2013
Asukoht : Tartu

http://nfs-s.com/nfsw/TAIXXX

Tagasi üles Go down

Drag Race Empty Re: Drag Race

Postitamine  Rage Püh 21 Apr 2013, 07:40

Väga hea töö! Just nii ma mõtlesingi, et lisad neid pilte juurde. Kui nii jätkad, siis peab sulle vist mingi eri tiitli või midagi tegema ! Smile
btw, Aero Drag skill on ainult autodel mis on tehtud nagu originaalis drag'i autoks.
See skill teeb auto kiiremaks, nagu võtab kiiremini hoo ülesse jne ja peaks toimima kõikides
gamemode'ides. Wink
Rage
Rage
Admin

Juhi nimi DRIFTCRAC
Juhi level 60
Postituste arv : 79
Tänatud : 5
Liitus : 17/04/2013
Vanus : 26
Asukoht : Tartu

https://nfseesti.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele